KURUMSAL

ŞAH TURİZM firası 1991 yılında “Personel ve öğrenci servis taşımacılığı” alanında çıktığı istikrarlı ve başarılı dolu yolda servis taşımacılığının yanı sıra, bugün 80’i aşkın araç filosu ile araç kiralama ve sevkiyat dağıtım hizmetini deneyimli ve uzman kadrosu ile birlikte kaliteli ve güvenli hizmeti müşterilerine sunmanın onuru ve gururunu yaşamanın sevinci içerisindedir.

ŞAH TURİZM ; sektörde ilerici firma olarak, TÜRKAK onaylı ISO-9001:2000 ve TSE belgeli olup tüm standartlara uygun, hizmet kalitesinin yüksek olduğu bir firmadır. Taşımasını yaptığımız tüm servis yolcularımız Ferdi Kaza Sigortası güvencesi altındadır. Araç personellerimiz Pisko-Teknik, SRC ve ileri sürüş tekniği eğitimlerinden geçirilmiş olup tüm belgeleri mevcuttur.

Araçlarımızın hepsinin rutin kontrolleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte, olası risklere karşı önlemleri alınmaktadır. Ayrıca firmamıza hizmet veren tüm araçların trafik sigortası, kasko ve ferdi kaza sigortası poliçeleri tarafımızdan tamamlanmakta ve takip altında tutulmaktadır. Mevcut araç filomuz ; 4 kişilik binek sınıfı ve 55 kişilik otobüs sınıfları arasında değişkenlik gösterip tüm araçlardan oluşmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli piyasa araştırmasını yapan ekiplerimiz müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda çözümleri bizlere ulaştırmakta bizler de müşteri haklarını tarafsız ve adilane bir şekilde yürütmekte ve bunu da görevlerimizin en başında tutmaktayız.

Bir firmanın çalışmakta olduğu veya çalışacağı tüm tedarikçilerdeki beklentisi; güven, kalite, yeterlilik, taleplere anında ve kolay çözümler sunabilmek ve zamanı iyi değerlendirme becerisine sahip firmalar ile çalışmaktadır.

İşte tüm bu özelliklerin adresİ ŞAH TURİZM‘dir. Firmamız var olduğu sürece “Yaşama ve insana saygılı hizmeti devam ettirmeyi kendine prensip edinmiştir.”

 


 

sahtur-flo