TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Günümüzün giderek artan yoğunluğunda zaman kaybını minimuma indirebilmek amacı ile özellikle büyük şehirlerde okuyan öğrencilerin ve çalışanların taşımacılık hizmetlerine karşı duymuş olduğu ihtiyaçta artış meydana gelmiştir. ŞAH TURİZM; ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetlerini, maliyet avantajıyla hem kaliteli hem de ekonomik bir şekilde optimum transit sürelerinde gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

ŞAH TURİZM; bünyesindeki mevcut araç filosu ile hızlı, güvenli ve dakik hizmet anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda organize edilmek üzere yapılandırılmıştır. Gelişen ve değişen Türkiye şartlarına ayak uydurarak toplu taşımacılık hizmeti veren ŞAH TURİZM faaliyetlerini Personel Taşımacılığı ve Öğrenci Taşımacılığı olmak üzere 2 ana kategoride toplamaktadır.

ŞAH TURİZM; holding, anaokulu, ilköğretim okulları, devlet ve özel liseleri, üniversiteler, dershaneler, vardiyalı sistemli fabrikalar, üst düzey kamu kuruluşları, pazarlama şirketleri ve üretim tesisleri gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin personel ve öğrencilerine yönelik, 0 ile 5 yaş arasında ki servis araçlarıyla taşımacılık hizmetleri vermektedir. Teknoloji kullanımını en üst seviyede tutan ŞAH TURİZM‘in taşımacılık hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 


 

Foto